دولت ملزم به تولید ۵۰درصد از نیاز کشور به نهاده دامی طی ۴ سال شد

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: با تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی مقرر شده است طی دوره ۴ ساله ۵۰ درصد نیاز به نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور در داخل تولید شود.

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در خصوص تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی در صحن علنی مجلس، گفت: در طرح مذکور به دنبال این هستیم که دستگاه‌های متولی به ویژه وزارت جهاد کشاورزی در راستای تولید محصول بروکراسی‌های اداری و مشکلات پیش‌روی تولیدکنندگان را برطرف کنند.
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی به تولید محصولات کشاورزی خصوصا نهاده‌های دامی اختصاص داده شده زیرا امروز یکی از مشکلات کشور امنیت غذایی و تولید گوشت سفید و قرمز است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: با تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی مقرر شده است طی دوره ۴ ساله ۵۰ درصد نیاز به نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور در داخل تولید شود که امیدواریم به نقطه مطلوب دست پیدا کنیم.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منتبع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: با تصویب نهایی طرح تقویت امنیت غذایی امیدواریم با سرعت اجرایی شود تا تمامی قابلیت‌ها در این حوزه به کار گیری شود. منبع خانه ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.