آغاز خرید تضمینی دام پرواری از دامداران استان مرکزی

خرید تضمینی دام زنده از عشایر و روستاییان توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان مرکزی آغاز شد.

آغاز خرید تضمینی دام پرواری از دامداران استان مرکزیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز اراک؛ مدیرامور دام سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از آغاز خرید تضمینی دام زنده از عشایر و روستاییان استان مرکزی توسط شرکت پشتیبانی امور دام از ۱۳ آبان در استان خبرداد.

سیفوری گفت: شرکت پشتیبانی امور دام استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای زمان خرید تضمینی دام پرواری را به اطلاع تولید کنندگان گوشت قرمز استان مرکزی رساند.

وی افزود: استان مرکزی یکی از قطبهای پرواربندی دام کشور می باشد به نحوی که استان با تولید سالانه ۵۶ هزار تن گوشت قرمز در رتبه سوم تولید گوشت قرمز کشور می‌باشد.

مدیرامور دام سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در ادامه گفت: بر همین اساس و در راستای حمایت از تولید کنندگان گوشت قرمز استان و و تنظیم بازار با پیگیری به عمل آمده خرید گوساله پروار شده و بره پروار شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان از روز شنبه مورخ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ آغاز شده است. منبع صدا و سیما

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.