به ظرفیت دامداران برای تامین گوشت کشور توجه شود

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه چرا باید از روسیه گوشت وارد کنیم؟ گفت:از دامدارهای منطقه حوزه انتخابیه بازدید کردم،دامداران در ییلاقات می‌گویند ما در این شرایط حاضریم گوشت کشور را تامین کنیم تا شما گوشت وارد نکنید.

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت:آقای وزیر کشاورزی امسال وضعیت پیله ابریشم خوب است،اما باید از آن مراقبت شود،افراد دلال به دنبال کاهش قیمت پیله ابریشم هستند،به سازمان تعاون روستایی دستور دهید که وارد بازار شود تا عده‌ای سوء استفاده‌گر نتوانند نرخ را کاهش دهند.

وی افزود: در کشور ۱۲۰میلیون راس دام زنده داشتیم که به ۶۵ میلیون کاهش پیدا کرده است،چرا باید از روسیه گوشت وارد کنیم؟ از دامدارهای منطقه حوزه انتخابیه بازدید کردم،دامداران در ییلاقات می گویند ما در این شرایط حاضریم گوشت کشور را تامین کنیم تا شما گوشت وارد نکنید،اما به هر شکل ممکن منابع طبیعی به دنبال این است مرتع‌ها را دریافت کرده و جنگلکاری کند،وزیر شخصا ورود کند.در ییلاقات لنگرود می‌توانیم ظرفیت را به دو برابر افزایش دهیم.
منبع itpnews

 

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.