ترخیص نهاده های دپوشده در بنادر مازندران کلید خورد

رئیس کل دادگستری مازندران از ترخیص اولین محموله نهاده های دپو شدن به وزن ۱۲۰ تن از انبارهای امیرآباد خبر داد و گفت: این محموله برای مصرف دامی به سمنان منتقل شد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری اظهار داشت: پس از بازدید ماه گذشته از بندر امیرآباد و مشاهده نهاده‌های دپو شده در انبارهای این بندر، برای دستگاه‌های متولی ضرب الاجل یک ماهه برای ترخیص و تعیین تکلیف نهاده‌ها صادر شده بود.
وی افزود: نخستین محموله نهاده‌های دپو شده به وزن ۱۲۰ تن امروز از انبارهای بندر امیر آباد ترخیص و برای مصارف دام به سمنان منتقل شد.رئیس کل دادگستری مازندران ادامه داد: ترخیص باقی مانده نهاده‌های دامی در بنادر نیز در دستور کار است و دستگاه‌های متولی باید هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف آن‌ها اقدام کنند.
حجت الاسلام اکبری گفت: وارد کنندگان نهاده‌های دامی که تازه محصول خود را وارد بندر کرده‌اند باید هر چه سریع‌تر با تشریفات قانونی نسبت به ترخیص نهاده‌ها اقدام کنند.وی افزود: با تاکید رئیس قوه قضائیه هر گونه تعلل در تعیین تکلیف نشدن باقی مانده نهاده‌های دامی در بنادر استان با اقدام قانونی دستگاه قضائی همراه خواهد شد. منبع مهر

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.