تعیین تکلیف ذرت های آلوده باقی مانده در بندر امام خمینی تا یک ماه آینده

ظرف یک ماه آینده ۲۰ هزار تن ذرت آلوده باقی مانده در انبار‌های بندر امام خمینی تعیین تکلیف می‌شوند.
نماینده قوه قضاییه در سازمان اموال تملیکی در  بازدید از مجتمع بندری امام خمینی  گفت:  از چند سال گذشته  ۱۲۰ هزار  تن ذرت آلوده در انبار‌های بندر امام خمینی نگهداری می‌شد که در یک سال گذشته ۱۰۰ هزار تن آن خارج شده است.

قاسم رسولی فاضل با اشاره به تاکید  ریاست قوه قضاییه بر مختومه شدن این پرونده افزود: تا یک ماه آینده وضعیت ۲۰ هزار تن ذرت‌های دیگر نیز تعیین تکلیف خواهد شد.

نماینده قوه قضاییه در سازمان اموال تملیکی بیان کرد:  وظایف قانونی دستگاه‌های اجرایی از جمله گمرکات اعلام متروکه شدن کالا‌های رسوب شده در بنادر می‌باشد و  عزم و جدیت دستگاه قضایی و سازمان اموال تملیکی در شناسایی به موقع اموال متروکه در بنادر می‌باشد.

قاسم رسولی فاضل ضمن اظهار تأسف از برخی تعلل‌ها و قصور‌ها در ثبت اظهار‌نامه برخی محمولات که بعضا به مدت ٩ سال طول کشیده است، بر لزوم حساسیت نسبت به بیت المال، التزام به مفاد قانون و عمل به موقع در انجام وظایف محموله تأکید کرد.

بیشتر بخوانید : تعیین تکلیف ۶۰درصد کالا‌های رسوبی در انبار‌های سازمان اموال تملیکی

وی  با اشاره  به اینکه تقصیراتی در این بین وجود دارد، افزود: با تلاش قوه قضاییه و هم‌گرایی و همصدایی بین دو دستگاه قضایی و اجرایی به دنبال رفع این مشکلات هستیم. منبع صدا وسیما

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.