اصلاح سیستمی در حوزه واردات نهاده‌های دامی ضرورت دارد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در حال حاضر اصلاحات سیستمی در زمینه واردات کالا از جمله نهاده‌های دامی که با چالش‌های مختلفی روبه رو است ضرورت دارد.


احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز ( دوشنبه ۳۱ خردادماه) کمیسیون با حضور معاونین و مسئولین وزارت اطلاعات، گفت: در جلسه با معاونین وزارت اطلاعات مباحثی در زمینه امنیت غذایی، چالش‌های تهدید کننده، راهبردهای کلان برای حل مشکلات بر سر راه امنیت غذایی و اولویت‌های اصلی در تقویت امنیت غذایی مطرح شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اعضای کمیسیون کشاورزی در جلسه مذکور نظرات خود را در حوزه ساماندهی منابع آبی به منظور تامین امنیت غذایی در بلند مدت را مطرح کردند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح الگوی کشت، مکانیزاسیون و اهمیت نظارت‌ها از جمله مباحث مهم مطرح شده توسط اعضای کمیسیون کشاورزی در نشست امروز بود، گفت: نظارت اصلی‌ترین پاشنه آشیل امنیت غذایی است که باید در حوزه‌های مختلف دقیق تر شود.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: چابک سازی سیستم‌ها و اصلاح سیستمی کشور در حوزه امنیت غذایی اصلی ترین پیشنهادات مطرح شده در جلسه بود، در حال حاضر اصلاحات سیستمی در زمینه واردات کالا از جمله نهاده‌های دامی که با چالش‌های مختلفی روبه رو است ضرورت دارد. منبع خانه ملت

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.