نهاده‌های دامی به اندازه کافی در زنجان وجود دارد

جواد تاراسی گفت: بحث خرید گوشت قرمز به میزان ۴۰۰ تن در استان زنجان انجام شده و با نرخ مصوب در بازار عرضه می‌شود.
وی به وضعیت نهادهای دامی در استان اشاره کرد و یادآور شد: در استان نهاده‌های دامی به اندازه کافی وجود دارد و مشکلی برای تامین نیاز استان وجود ندارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، گفت: جوجه ریز ی در مرغداری های استان افزایش یافته است و مشکل تامین جوجه یک روزه در استان نداریم.


تاراسی ابراز کرد: خوشبختانه برای تامین نیاز مردم از بابت تامین گوشت قرمز و گوشت مرغ مشکلی نیست و آرامش خوبی در بازار گوشت قرمز و مرغ برقرار است.
وی با بیان اینکه عمده مصرف نهاده‌های دامی شامل جو، ذرت و سویا است که بیشتر تولیدکنندگان از این نهاده‌ها استفاده می‌کنند، افزود: تولیدکنندگان با مراجعه به سایت واردکنندگان اصلی بخش عمده‌ای از نیاز خود را خریداری می‌کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، به مصرف نهاده‌های دامی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در ماه مقدار زیادی انواع نهاده‌های دامی دام و طیور در استان زنجان مصرف می‌شود.
در ادامه این جلسه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ابراز کرد: ۱۳۹ داروخانه در استان زنجان فعال است که از این تعداد ۱۲ داروخانه شبانه‌روزی است و خدمات دارویی به مردم ارائه می‌دهند.
پرویز قزلباش افزود: ۳۵ شرکت توزیع کننده دارو در سطح کشور فعال بوده که از این تعداد دفتر، ۹ شرکت در زنجان فعال است.
وی به وضعیت دارویی استان زنجان اشاره کرد و یاد آو ر شد: مشکلی در خصوص تامین دارو در استان وجود ندارد.

منبع مهر

Check Also

جلسه مشترک مدیر عامل و هیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه دامپروری و مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ جلسه مشترک فی ما بین صندوق دامپروری و تولیدات دامی و شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.